Школа в 3D форматі
КЗ "НОВОІВАНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    
             


Готуємось до ЗНО
меню сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.05.2023, 02:03

   
 
   

/2017-2018/ZNO/ Готуємось до ДПА 2018

 

                           

 

Шановні майбутні учасники ЗНО!

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Порядок проведення пробного ЗНО регламентованоПоложенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання таПравилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2017 році.

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-Х, 11-Х КЛАСІВ, А ТАКОЖ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ взяти участь упробному зовнішньому незалежному оцінюванні! Звертаємо увагу, що у 2017 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів  (далі – ЗНЗ) буде проходити у формі ЗНО.

Радимо учням 10-х класів починати обирати вищий навчальний заклад (далі ВНЗ) та спеціальність уже зараз! Якщо ви вже почали готуватися до складання ЗНО, пропонуємо цикл пробних тестувань розподілити на два роки та мати можливість пройти всі необхідні тестування під час пробних ЗНО.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною.

Вартість пробного ЗНО – 129 грн (разом з ПДВ) за одне тестування.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо у термін з10.01.2017 до 31.01.2017  сайті: Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти  www.dneprtest.dp.ua/

   Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

 

            ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2017:

Дата проведення

Предмет тестування*

01.04.2017 (субота)

українська мова і література

08.04.2017 (субота)

біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова

*Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на декількох тестуваннях.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2017

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

– взяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами тестових завдань;

– розрахувати час роботи із тестовими зошитами;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО.

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(-ти) із тестовими завданнями пробного ЗНО;

– бланк(-ки) відповідей;

– можливість ознайомитися з правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою100–200 балів.

 

 

 

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури, російської мови та іноземних мов).

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено  сайті до 14.03.2017.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО;

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ визначатимуться за допомоги спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на нашому сайті (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017). Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ.


Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключноДніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.

 

Календар ЗНО-2017

 

23 травня українська мова і література

25 травня іспанська мова

25 травня німецька мова

25 травня французька мова

29 травня англійська мова

31 травня математика

02 червня історія України

06 червня російська мова

08 червня біологія

12 червня географія

14 червня фізика 1

6 червня хімія

 

Характеристики сертифікаційних робіт

 Кількість тестових завдань(1) Час відведений на виконання тесту, хвилин(2) Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту(3)

Українська мова і література 58 180 104

Математика 33 180 62

Історія України 60 150 94

Фізика 34 180 56

Хімія 50 150 80

Біологія 50 120 76

Географія 58 150 92

Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) 43 120 56

Російська мова 51 150 88

 

Випускникам старшої школи ЗНЗ 2017 року результати ЗНО зараховують як результат державної підсумкової атестації (ДПА) з предметів: – українська мова; – математика або історія України (період XX – початок XXI століття); – один із навчальних предметів за вибором випускника. Увага! Якщо випускнику потрібно скласти і математику, і історію України, він може обрати один із цих предметів 2-м предметом ДПА, а інший – 3-м. Для визначення результатів ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета.

 

Реєстрація почнеться 06 лютого 2017 року і триватиме до 17 березня 2017 року. Внесення змін до реєстраційних даних можливе до 31 березня 2017 року.

 

Оголошення результатів ЗНО–2017 відбудеться: – до 15.06.2017 з української мови і літератури, іноземної мови, математики; – до 19.06.2017 з історії України, біології, російської мови; – до 23.06.2017 з географії, фізики, хімії

ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО-2017 експертним шляхом буде встановлюватися поріг «склав/не склав» для кожного з предметів тестування, тобто визначатиметься мінімальна кількість (сума) тестових балів з певного навчального предмета, отримання яких надає учаснику ЗНО право на участь в конкурсному відборі під час прийому до ВНЗ

Випускники старшої школи ЗНЗ окрім оцінки за рейтинговою шкалою 100–200 балів отримають оцінку за шкалою 1–12 балів (з предметів, які вони обрали для складання ДПА).

 

 

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz