Школа в 3D форматі
КЗ "НОВОІВАНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    
             


ОТ "Сонечко"
меню сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.05.2023, 02:07

 

 

Детский оздоровительный лагерь "Солнышко" 

                                                                                                                                        

Щасливі миті дитинства в Новоіванівському                                        літо 2018

Дитинство – це той рай, звідки ми всі вийшли і куди прагнемо потрапити хоч на мить все життя. Це найпрекрасніша, найщасливіша пора в житті кожної людини! Саме в дитинстві ми дивимося на світ відкрито і радісно, пізнаємо, осягаємо всю його красу. Це пора, коли найбільше чекаєш приходу літа, а після нього ще довго згадуєш, як купався у річці чи ганяв по стадіону. Та головна причина любові до цієї пори у тому, що це час таких бажаних канікул, а з ними – щасливих миттєвостей і безтурботної радості.

Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 1 по 20 червня змогли у пришкільному таборі з денним перебуванням 26 учнів 1-10 класів на базі КЗ «Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

За короткий проміжок часу працівники табору створили реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Тому спортивні розваги, вікторини створили гарний настрій та дали чудовий старт літньому відпочинку!

Завдяки екскурсії до памятника загиблим воїнам в роки Другої світової війни, діти засвоїли цікаві історичні факти з героїчного минулого нашої країни, поклали квіти на могилу загиблих героїв та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Надовго запам’ятається дітям «Свято талантів», що відбулось під час роботи табору. Учасники виявили неабиякі вміння в співах, танцях, декламуванні віршів.

«День гри та іграшки» також не став виключенням. Він був цікавим, змістовним, насиченим. Діти інсценізували казки, взяли участь у вікторині, малювали казкових героїв. Було дуже весело та по-справжньому казково.

Непомітно минає літо, непомітно пролетіли дні відпочинку у таборі «Сонечко». За час перебування у ньому ми стали друзями. У дітей залишилися феєрверк емоцій, безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок.

У ці радісні і водночас сумні хвилини хочеться особисто від себе і від педагогічного колективу подякувати батькам, які виростили таких чудових дітей!

 

 

Скачать описание опыта, (rar, 570 kb)

Скачать План работы лагеря
$ IMAGE1 $
$ IMAGE13 $
 
$ IMAGE3 $

$ IMAGE4 $

 
$ IMAGE5 $

$ IMAGE6 $

 
 
$ IMAGE7 $

$ IMAGE8 $

 
$ IMAGE9 $

$ IMAGE10 $

 
$ IMAGE11 $

$ IMAGE12 $

 

 

   
 
 
Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz