Школа в 3D форматі
КЗ "НОВОІВАНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    
             


Каталог статей
меню сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.01.2022, 19:33

Головна » Статті » Юр'ївський вістник » Юр'ївський вістник

У категорії матеріалів: 11
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

7 грудня – День місцевого самоврядування!

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Юр’ївського району,  депутати всіх рівнів!

         Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

         З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Юр’ївського  району.

         Вам випала висока довіра людей представляти їхні інтереси у вирішенні складних життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, гарантувати стабільний розвиток рідного краю.

Все, що роблять органи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад - все направлено одній меті - створити сприятливі умови для життя людей.

         Ми розуміємо, що бюджет не дозволяє водночас все зробити. Але поволі, крок за кроком, співпрацюючи з суб'єктами господарювання, залучаючи жителів громад, багато що вдається. Тому дякуємо всім, хто з розумінням до цього ставиться.

          Ми впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування нашого району залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями у мирі та злагоді підніматимуть потенціал району на  вищий рівень.

         Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, непохитної віри у світле майбутнє нашого району, радощів перемог і добрих справ!

 

Голова Юр’ївської                                                              Голова Юр’ївської

районної ради                                                                     райдержадміністрації

         О.М.БУРЯК                                                                         Т.П.БІЛОВОЛ

 

Завантажити Вісник № 7

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 665 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 04.03.2015 | Коментарі (0)

Шановні мешканці Юр’ївського району!

 

         Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня району!

         Юр’ївщина – важливий сільськогосподарський район Дніпропетровщини, окрасою якого є лісові угіддя та об’єкти природно-заповідного фонду України.

         Пишається Юр’ївський район і своїми мешканцями, серед яких Герої України, заслужені вчителі, заслужені працівники сільського господарства, талановиті та працьовиті мешканці.

         Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, успіхів мешканцям району, щоб і надалі примножували досягнення Дніпропетровщини, сприяли розвитку і процвітанню рідного краю!

         Зі святом!

З повагою

Голова облдержадміністрації                                           І.В.КОЛОМОЙСЬКИЙ

 

12 жовтня 2014 року Юр’ївський район відмітив свій 23-й рік народження.  Історія утворення Юр’ївського району розпочинається з 1923 року.   Постановою Верховної Ради України від 07 березня 1923 року було проведено адміністративно - територіальний розподіл Катеринославської губернії: взамін існуючих 13 уїздів і 325 волостей  було створено 7 округів. З Павлоградського округу був виділений Юр’ївський район, який проіснував майже вісім років. В цей час розвивалась сільськогосподарська кооперація. В районі працювали два парових млина, олійниця, чотири кузні, прокатний пункт сільськогосподарських машин. Значна увага приділялась проведенню культурної революції на селі. Але в лютому 1931 року Юр’ївський район був приєднаний до Павлоградського району, та через чотири роки у 1935 році, теж у лютому, був створений заново за рахунок розукрупнення  районів і проіснував він до 02 січня 1959 року. 

 

Завантажити більше  Вісник № 6

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 658 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 29.10.2014 | Коментарі (0)

Засідання колегії Юр’ївської райдержадміністрації

23 вересня 2014 року

 

         Згідно з планом роботи на липень-вересень 2014 року               23 вересня 2014 року голова Юр’ївської районної державної адміністрації Біловол Т.П. провела засідання колегії Юр’ївської районної державної адміністрації. На засіданні розглядалося питання:

Про хід підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період сезону 2014/2015 року. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій, установ та підприємств, сільські та селищний голови.

 

Завантажити Юр'ївський вісник №5

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 642 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 03.10.2014 | Коментарі (0)

За європейською традицією чиновник має звітувати про свою діяльність

31 липня виповнилося 100 днів під керівництвом голови Юр’ївської райдержадміністрації  Біловол Тамари Петрівни.  

Перші дні роботи голови Юр’ївської райдержадміністрації були ускладнені напруженою військово-політичною ситуацією на півдні та сході держави. Відповідно, потрібно було займатись питаннями допомоги Збройним Силам України та охорони нашого району. Було створено оперативний штаб Юр’ївського району, який забезпечує координацію зусиль силових структур   для охорони стратегічних об’єктів на території району. Створено блок-пост  на напрямку Лозова-Павлоград  і там чергують працівники районного відділу міліції, ДАЇ. На території району відслідковується рух підозрілих осіб, хто приїжджає, аналіз ведеться. Роботу постійно ведуть відповідні служби стосовно даних питань.

Розпорядженням голови райдержадміністрації створено   координаційний центр з надання всебічної підтримки у забезпеченні життєдіяльності сімей з території Автономної Республіки Крим та  м. Севастополя, південних та східних областей України,  які прибули на тимчасове проживання у Юр'ївський  район.  Українську армію власним коштом підтримали юр’ївські посадовці, працівники освіти, культури, медицини тощо. Усі кошти від їх продажу спрямовуються на лікування, продукти харчування, придбано один бронежилет. Згодом до цієї акції приєднались  фермерські господарства, створивши свій організаційний комітет, придбали та передали 39-му територіальному батальйону 20 бронежилетів 5 класу на суму 64 тис. грн.

 

Завантажити Юр'ївський вісник №4

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 528 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 02.10.2014 | Коментарі (0)

Рішенням Юр’ївської районної ради від 28 березня 2014 року   № 290-31/VІ, головою районної ради було обрано Буряка Олександра Миколайовича, головним принципом діяльності якого є:  прислухатися до думки громади і вирішувати проблеми, які турбують жителів району.

        Минуло сто днів роботи районної ради в нових умовах. Традиційно після ста днів керівники різних рівнів влади звітують перед народом про зроблене. Безумовно, цей термін ще надто малий, щоб здійснити кардинальні зміни, але цілком достатній, щоб розібратися в проблемах і визначити напрями їх розв’язання.

         Перше, що зробив голова районної ради Буряк Олександр Миколайович на своїй посаді – вивчив найактуальніші проблеми по кожні сільській раді.  Голова районної ради  продовжує здійснювати об’їзди сільських  рад, де зустрічається з трудовими колективами соціальних закладів, агроформувань, з депутатськими корпусами рад. Всі звернення та побажання жителів району головою районної ради занотовуються  для подальшого відпрацювання.

         Протягом останніх трьох місяців особлива увага  приділяється розгляду звернень громадян, особливо ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів, інших осіб, які потребують соціального захисту.

 

Завантажити Юр'ївський вісник №3

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 587 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 02.10.2014 | Коментарі (0)

1-5 6-10 11-11
Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz