Школа в 3D форматі
КЗ "НОВОІВАНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    
             


Каталог статей
меню сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.01.2022, 19:38

Головна » Статті » Школа в періодичній пресі

У категорії матеріалів: 11
Показано матеріалів: 6-10
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Вчитель біології Новоіванівської СЗШ Саніна О.Ю.

Рідний край  № 12 від 23.03.2012

 

Тютюнопаління та учні

На виховній годині в 5 класі вчитель запитав учнів : « Діти , а чи є серед ваших однокласників курці ?» .  Відповідь була приголомшливою: « Так. Наша Валя курить.» Виявилося ,що палити  дівчинці  подобається, бо курила жіночі, довгі цигарки і  кидати  цю погану звичку поки  не збирається.

 Зараз, дивлячись на курців дівчат,жінок,чоловіків ,мимоволі згадуєш Пера І. Адже це з його «легкої » руки поширилося тютюнокуріння у нас . Це він примушував людей палити , бо казав , що так робить вся Європа. А добре це чи погано він не замислювався. Наслідки ми відчуваємо і досі  .

Школа в періодичній пресі | Переглядів: 388 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Вчитель фізичної культури  Новоіванівської СЗШ Санін О.М                                         

Рідний край №17 від 27.02.2015

 

Турнір з футболу

20 лютого  2015 року на базі Новоіванівської  СЗШ І-ІІІ ступенів за ініціативи депутата обласної ради  Гудожника Леоніда Васильовича при підтримці голови Юр’ївської районної ради  Буряка Олександра Миколайовича проводився турнір з футболу присвячений 70 річчю перемоги в Великій Вітчизняній війні. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШа (тренер Ананченко Олег Борисович) з Новоіванівської, Чаплинської, Варварівської та Юр’ївської шкіл . Змагання проводились за трьома категоріями : І-6-10 років, ІІ- 11-13 років, ІІІ- 14-17 років.

На урочистому відкритті турніру учасників змагань привітав голова Юр’ївської районної ради Буряк О.М., який підтримав бажання учнів вести здоровий спосіб життя та займатися активними видами спорту. На святі спорту також були присутні гості: сільський голова Калініч О.Є, головний агроном ФГ «МЮД»     Гудожник О.Л.  В спортивних суперечках,  за допомогою майстерності гравців  та при підтримці вболівальників,  перемоги отримали команди : Юр’ївської СЗШ в ІІІ віковій категорії, Новоіванівської СЗШ в ІІ  та Чаплинської СЗШ в І . 

По закінченню змагань всі команди були нагороджені дипломами та солодкими подарунками , а команда – господар змагань, Новоіванівська СЗШ,  отримала  ще в подарунок від спонсорів ФГ «Красноармєєц» шкіряний м’яч з фото гравців команди «Дніпро» .  Маємо надію, що такі змагання будуть традиційними і, можливо, стануть для когось першою сходинкою до спортивних успіхів.                                                                                                     

 

 

Школа в періодичній пресі | Переглядів: 393 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Вчитель фізичної культури Новоіванівської СЗШ Санін Олександр Миколайович

Рідний край № 42 від 18.10 13

Спорт для юнаків – спосіб життя

Всім відомо, що спорт – важлива складова розвитку особистості, сприяє розвитку  фізичної  та духовної  досконалості людини, розвиває резервні можливості організму, формує патріотичні почуття, почуття впевненості, згуртованості та організованості. Фізична культура та спорт є одним із важливих чинників здорового способу життя, профілактики захворювань, організації змістовного дозвілля та створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини

В рамках Всеукраїнського тижня фізкультури та спорту в Новоіванівській СЗШ  пройшов   

 « Тиждень фізичної культури та спорту». Єдиний олімпійський урок  на теми: «Швидше!Вище!,Сильніше!», «Спорт для юнаків – спосіб життя» , «Спорт та фізичне виховання -  утвердження здорового способу життя та зміцнення миру» вікторини,  спортивні змагання для школярів усіх вікових категорій – це ще один крок до виховання здорової нації, здорового покоління. Діти змагалися з легкої атлетики, міні-футболу, шахів, шашок, були проведені «Веселі старти» для молодших школярів. Переможцями стали: Мілін Ілля, Суліман Андрій, Кириленко Кирило, Рахімов Давид, Гальченко Дмитро, Чапча Руслан, Земляний Олександр, Рацин Аліна, Калініч Максим – шахи та шашки, Мілін Ілля, Крицак Данило, Перець Володимир, Рахімов Давид, Прудникова Любов, Земляний Олександр, Бондарець Віктор – легка атлетика. У турнірі з міні-футболу перемогу здобула  збірна 8-9 класу. Найкращим футболістом школи визнано учня 6 класу Змієвця Миколу. Також обрано кращих шахістів  серед працівників школи. Перемогу виборола вчитель англійської мови Кирик А.В.

Школа в періодичній пресі | Переглядів: 381 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Вчитель біології Новоіванівської СЗШ О.Ю.Саніна.

Рідний край № 1  від о4.01.13

Не знищуймо життя, навіть якщо це вовки

     Серед представників нашої фауни вовк – найбільший хижак. Споконвічна увага людини до вовка, передусім, обумовлена хижими нахилам цього звіра. І в наш час періодично надходять розпачливі протирічливі повідомлення з сіл про те, що були вовки, накоїли шкоди. То який же він, цей вовк?

    Формою, розмірами тіла і забарвленням хутра дуже схожий на вівчарку, але є й відмінності. На відміну від собаки, хвіст у нього прямий, малорухомий і опущений донизу. Лобова частина голови широка, з гостро стоячими трикутними вухами. Очі солом’яні, із зеленуватим блиском. Тулуб і м’язова система сильно розвинуті, що свідчить про силу і витривалість звіра. Окремі особини досягають ваги 60 кг, зрідка більше.

      Страх перед вовком - дуже стародавнє почуття, що зародилося ще тоді, коли він був харчовим конкурентом для людини. У далекому минулому і люди, і вовки полювали зграями, користуючись численними прийомами. Коли людина почала вести осіле життя і завела домашніх тварин, первісний страх перетворився на ненависть по відношенню до викрадача домашньої живності. Вовк швидкий і сильний, витривалий і живучий, може обходитися без їжі до семи діб підряд. Рятуючись від переслідування, здатен розвивати швидкість до 60 км на годину, а якщо небезпека - близько 85 км. Його жорстокість вражає. Іноді зграя вовків за короткий термін часу встигає зарізати десятки, а то й сотні тварин. Потрапивши в вівчарню, вовки ріжуть овець десятками.    У Шотландії, де вовки давно вже не живуть, й досі існують легенди про їхні підступні напади. Останній британський вовк був убитий в 1743 році. В Ірландії вовки існували майже до 1770 року.

 

    

Школа в періодичній пресі | Переглядів: 367 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Журнал "Директор школи" №1 2015 рік

Аксініна Інна Василівна

"Суперництво, як мотивація до професійного вдосконалення педагогів"

Прагнення бути кращим, бути завжди першим, є одним із способів самомотивації.

         Все наше життя буквально просякнуте суперництвом і конкуренцією. Люди змагаються, ходячи в інститут і влаштовуючись на роботу, конкурують за увагу протилежної статі, за перемоги у спортивних змаганнях. Майже все життя людини складається з різного виду суперництва.

      Боротьба за першість або високі досягнення сприяє поліпшенню результатів. Дух суперництва в середині робочого колективу спонукає людину постійно тримати себе в тонусі, підвищувати свою конкурентоспроможність: вчитися, переучуватися, працювати над своїми навичками, досягати кращих результатів.

Завантажити статтю

Школа в періодичній пресі | Переглядів: 361 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

1-5 6-10 11-11
Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz