Школа в 3D форматі
КЗ "НОВОІВАНІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    
             


Каталог статей
меню сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.05.2024, 23:39

Головна » Статті » Юр'ївський вістник

У розділі матеріалів: 11
Показано матеріалів: 1-5
Сторінки: 1 2 3 »

відкриття амбулаторії сімейної медицини в Юр'ївці

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 663 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)

ДОПОМОГА ОСВІТЯН ЮР’ЇВЩИНИ УКРАЇНСЬКИМ СОЛДАТАМ

Сьогодні всі, хто не байдужий до подій, що відбуваються на сході України, намагаються надавати посильну допомогу нашій армії, воїнам, які мужньо захищають Вітчизну, які постраждали під час збройного конфлікту в Донецькій та Луганській областях.

Ми, освітяни Юр’ївщини, низько вклоняємось нашим воїнам-визволителям за їхній щоденний героїзм та патріотизм, за те, що захищають волю та свободу рідної України і боронять мир для кожного з нас, щохвилини ризикуючи своїм життям. 

         Для допомоги пораненим солдатам, працівники шкіл, дитячих навчальних закладів зібрали кошти, на які було закуплено медикаменти і передано в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені І.І.Мечникова.

 

Велика щира подяка всім небайдужим, всім тим, хто є справжніми патріотами нашої держави, хто долучився до благородної волонтерської справи! А вона обов'язково буде продовжуватися і надалі.

 Долучайтеся, не будьте байдужими, разом ми все подолаємо!

                                                                      Відділ освіти райдержадміністрації

Завантажити Юр'ївський вісник №11

 

Юр'ївський вістник | Переглядів: 753 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

СХИЛИМО  ГОЛОВИ!

Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, постановлено:«Установити в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого».  2013-2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади. Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу змін у свідомості українців. Майдан став епіцентром суттєвих перетворень, лабораторією якісно нових суспільних відносин. Під час подій загинули патріоти. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

20 лютого 2015 року в залі засідань Юр’ївської райдержадміністрації пройшла вахта пам’яті «Схилимо голови». До присутніх звернулися голова Юр’ївської райдержадміністрації Біловол Т.П. та голова районної ради Буряк О.М.., волонтер Юр’ївського району Ільченко О.С. Зі словом божим і молитвою за загиблими до присутніх звернувся отець Олексій.

Завантажити Юр'ївський Вісник № 10

Юр'ївський вістник | Переглядів: 730 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Шановні Юр’ївчани!

 

         Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

         Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. І саме 22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані було проголошено Акт Злуки – возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так, спираючись на широке волевиявлення українського народу, враховуючи історичні, політичні, духовні і правові основи, постала єдина Соборна Українська держава, фундаментом і монолітом якої була древня Київська Русь.

         Ті пам’ятні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Сутністю української соборності стала єдність етнічних земель, консолідація духовного економічного і культурного життя українського народу, а її збереження не тільки велінням часу, а й запорукою формування нової держави.

         Сьогодні ми повинні зробити все для того, щоб територіальна цілісність України, яка скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишилася непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

         Плекаймо все, що працює на ідею міжнаціональної злагоди та загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні  жертви, принесені на вівтар соборності й державності.

         Сердечно бажаємо вам, міцного здоров’я, щастя, достатків, миру, злагоди і нових успіхів на благо нашої рідної Батьківщини – України!

                        Голова  Юр’ївської                                                                      Голова  Юр’ївської

                        райдержадміністрації                                                                   районної ради

                        Т.П. БІЛОВОЛ                                                                              О. М. БУРЯК

 

Завантажити Юр'ївський вісник №9

Юр'ївський вістник | Переглядів: 708 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Академія громадянської участі

На Київщині, в місті Ірпінь пройшов тренінговий курс, реалізований в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

      В роботі цього заходу прийняв участь заступник голови Юр’ївської районної ради Борисенко Юрій Васильович.

 «Особисто мене  зацікавила тематика даного курсу та спонукала взяти участь у відборі претендентів.  До перемоги йшов тривалим та кропітким шляхом, проте я з самого початку вірив у свій успіх. Тому без вагань виконав усі вимоги двох турів відбору  і наприкінці жовтня отримав повідомлення про включення моєї кандидатури до числа фіналістів «Академії громадянської участі».

Програма тренінгу була цікавою та насиченою, а її головною тематикою став огляд головних постулатів Концепції доброго демократичного врядування на місцевому рівні. Щоб донести до нас приклади втілення даної Концепції в інших країнах Європи, до участі в тренінгу були залучені тренери –експерти  Ради Європи з Франції, Болгарії та Словаччини.

      Також неможливо було обійти увагою питання реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні. Концепція, ризики та законодавчі ініціативи реформи були детально проаналізовані радником Віце-Прем’єр-Міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрієм Ганущаком .З практичної точки зору сподобався виступ Славутицького міського голови Володимира Удовиченко, який на прикладі свого невеличкого міста розповів про кращі практики доброго врядування в Україні.

       До складу моєї групи учасників проекту входило 22 активісти з 7 областей України і всі вони не були просто слухачами курсу, адже кожен учасник мав нагоду презентувати позитивні приклади співпраці з територіальними громадами та запропонувати власне бачення майбутнього місцевого врядування в Україні.

      Дніпропетровська область була представлена з 5 творчих учасників, які представляли інтереси громад міста Дніпропетровськ, Павлоград, Юр’ївський, Широківський та Томаківський райони.

Завантажити Юр'ївський вісник №8

Юр'ївський вістник | Переглядів: 689 | Додав: nuk1cherepanuk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

1-5 6-10 11-11
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz